Cena wynajmu kajaków na Śląsku

Cena wynajmu kajaków na Śląsku

Osoby, które boją się wody, trzymają się z dala od basenów, jezior, rzek. I nie wiedzą, co tracą! Na przykład w takich spływach kajakowych mogą wziąć udział nawet te osoby, które nie umieją pływać. Każdy uczestnik zostaje bowiem wyposażony w kamizelkę ratunkową i nie powinien ściągać tego kapoka przez cały czas trwania spływu.

Wynajem kajaków w dobrej cenie

wynajem kajaków Nie musi obawiać się o swoje bezpieczeństwo, ponieważ na łatwym odcinku rzeki szansa wypadnięcia z kajaka właściwie nie istnieje. Z pewnością każdy choć raz w życiu powinien wziąć udział w spływie kajakowym. Gdy tylko raz poczujemy bliskość z naturą i przyjemność płynącą z obcowania z pięknem otaczającego świata, wówczas na pewno będziemy chcieli do tych wrażeń wracać! Warto więc spróbować – znaleźć grupę znajomych, którzy będą chcieli z nami pojechać na kajaki. To nie jest droga wycieczka, ponieważ wynajem kajaków na Śląsku to koszt 25 zł od osoby! Za jeden kajak dwuosobowy na cały dzień zapłacimy raptem 50 zł. Nic więc dziwnego, że na Śląsku spływy kajakowe to popularna atrakcja. Cena nie jest druzgocząca i bardzo wiele osób może sobie pozwolić na skorzystanie z takiej rozrywki. Ciekawą opcją jest zorganizowanie biwaku z przyjaciółmi – jeśli chcemy poczuć zew natury, chcemy zobaczyć, czy przetrwamy w surwiwalowych warunkach – jest to dobry pomysł.

wynajem kajaków Nie musimy nawet posiadać własnego namiotu, ponieważ i ten można wynająć z dobrej wypożyczalni. Taki namiot dwuosobowy kosztuje raptem 10 zł na dzień. Możemy wybrać też namiot czteroosobowy, a także wypożyczyć kuchenkę turystyczną, aby nie zamawiać pizzy, tylko samodzielnie przygotowywać posiłki i to w polowych warunkach – z pewnością będzie to ciekawe doświadczenie, które po latach będzie budzić ciepłe wspomnienia. Oczywiście najlepiej wybrać się na taką wyprawę – spływ kajakowy i biwakowanie – gdy pogoda dopisuje. Warto więc, jeśli w weekend jest naprawdę przyjemnie, wybrać się nie na jeden dzień na kajaki, a właśnie na cały ten weekend! Więcej dni – więcej wrażeń. Na pewno nie będziemy tego żałować. Spływy kajakowe to rozrywka, którą doceniają nawet osoby lubiące bierny wypoczynek. W pewnym sensie bowiem jest on bierny – cały czas w kajaku siedzimy. Ale nie jesteśmy w miejscu, tylko przemieszczamy się wraz z nurtem rzeki. Możemy podziwiać otaczający krajobraz. I poczuć się wolnymi.

To doskonały relaks od codzienności wypełnionej obowiązkami zawodowymi i domowymi. Jeśli potrzebujemy chwilę odetchnąć, jeśli chcemy zapomnieć o stresie – na kajaku na pewno będzie to możliwe. Być może stanie się to naszym regularnym sposobem na odstresowywanie się.

Komentarze są wyłączone.