Domki w górach na rodzinny urlop

Domki w górach na rodzinny urlop

Wybierając się na rodzinny urlop jesienią, bądź zimą warto rozważyć wyjazd w góry. Zwłaszcza w tym okresie oferują one wiele atrakcji turystom, którzy lubią spędzać aktywnie czas. Znajdzie się coś zarówno dla narciarzy, snowboardzistów, jak i tych co cenią sobie kontakt z naturą. Atrakcje nie są jednak wszystkim, co powinniśmy brać pod uwagę, zwłaszcza w trakcie rodzinnego wyjazdu.

Domki cieszące się zainteresowaniem

domki letniskoweWarto pomyśleć o komfortowym noclegu w domkach letniskowych, które swoim wnętrzem wprowadzą nas w górski klimat i dzięki swojemu położeniu pozwolą podziwiać piękne widoki z okna. Wynajem domków letniskowych wcale nie musi kojarzyć się z małą ilością miejsca, jedną sypialnią, czy starodawnym wnętrzem. Aktualnie właściciele góralskich ośrodków dbają o to, by podzielić się z turystami swoją kulturą oraz zapewnić im jak największy komfort pobytu. Właśnie dlatego wybierając się na rodzinny urlop warto sprawdzić domki letniskowe w Szczawnicy cieszące się dużym zainteresowaniem każdego lata. Dzięki nowoczesnym wnętrzom, często wyposażonym w kominek, aneks kuchenny oraz kilka sypialni nie trzeba się martwić o to, że dzieci cały czas będą zawracały nam głowę. Dwupoziomowe drewniane obiekty pozwolą nam cieszyć się pięknymi widokami oraz urokami gór.

domki letniskowePoza tym na terenie ośrodka dostępnych jest mnóstwo udogodnień, między innymi miejsce do grillowania, czy wypożyczalnie sprzętu zimowego. Szczawnica znajduje się w bardzo ciekawej lokalizacji, co pozwala każdemu znaleźć zajęcie dla siebie. Dzieciaki mogą skorzystać z kolejki górskiej i przejechać się na torze saneczkowym, a dorośli udać się na spływ Dunajcem. Poza tym można udać się na jednodniową wycieczkę do Niedzicy na zwiedzanie zamku, czy skorzystać z górskich szlaków i udać się na przechadzkę. Wiele tras dopasowanych jest do możliwości dzieci, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że w połowie drogi będą one zmęczone. Urlop w górach daje wiele możliwości odpoczynku, ale przede wszystkim pozwala się zrelaksować i podziwiać widoki zarówno z doliny, jak i samej góry. Domki letniskowe z drewna mają swój urok, dzięki czemu można zbliżyć się i lepiej zapoznać z kulturą góralską. Nadaje ona każdemu obiektowi wyjątkowego charakteru, zwłaszcza zimą, kiedy można całą rodziną grzać się przy kominku.

Oferowane atrakcje nie są tak naprawdę najważniejsze w trakcie takiego wyjazdu. Liczy się wspólnie spędzony czas, zarówno aktywnie, jak i wypoczynkowo, co gwarantują noclegi w Szczawnicy. Obierając tamten kierunek nie można wrócić niezadowolonym z widoków i klimatu miejsca.

Komentarze są wyłączone.