Jak oznakować walizkę puccini przed podróżą?

Jak oznakować walizkę puccini przed podróżą?

Lot samolotem to dla jednych osób sytuacja codzienna, a dla drugich całkowicie nowa i stresująca. Zwłaszcza jeśli czeka nas pierwszy lot, to powinniśmy dobrze się zastanowić co zabrać, a dokładniej czego nie zabierać.

Walizki puccini są solidne

walizki pucciniKażdy przewoźnik w regulaminie dokładnie określa, jakich przedmiotów nie wolno wnosić na pokład samolotu. Warto zapoznać się z taką informacją, ponieważ w przeciwnym wypadku, jeżeli nie zastosujemy się do zaleceń przewoźnika prawdopodobnie nie zostaniemy wpuszczeni na pokład, a dodatkowo mogą nas czekać nieprzyjemności. Dobrze jest też zwrócić uwagę na wygląd naszej walizki. Bardzo prawdopodobne, że po wylądowaniu okaże się, że na obrotowej taśmie znajdują się dziesiątki walizek, które wyglądają dokładnie tak samo jak nasza. Przy odrobinie pecha i nieuwagi nietrudno więc o to, by ktoś zabrał nie swój bagaż. By tego uniknąć warto zadbać o charakterystyczne cechy walizki, nie wszystkie bowiem są tak rozpoznawalne jak chociażby Puccini. Tutaj dobrze jest już się zabezpieczyć na etapie zakupu. Wybierając chociażby holenderskie walizki March, które dostępne są w wielu rzucających się w oczy kolorach już w jakiś sposób zabezpieczymy się przez zgubieniem lub pomyłką. Niestety walizki Puccini i March należą do jednych z najsolidniejszych, a zatem też niezbyt korzystnych cenowo. Jest to zakup, który posłuży nam na lata.

walizki pucciniOznacza to jednak, że jest najodpowiedniejszy dla osób często podróżujących – w przeciwnym wypadku Puccini walizki okażą się kaprysem o wysokiej cenie, na jeden raz. Prawdopodobnie z tego względu najczęściej spotykane są klasyczne, czarne lub granatowe walizki do Ryanaira i innych popularnych przewoźników. Możemy sobie wyobrazić sytuację, w której obsługa lotniska pyta nas jak wyglądał nasz bagaż, a my odpowiadamy, że walizka była… czarna. By uniknąć takiej sytuacji warto doczepić do torby kolorową wstążkę, kokardkę lub cokolwiek, co będzie ją wyróżniało na tle innych. Łatwiej jest już z bagażem, który zabieramy na pokład. Zazwyczaj w postaci bagażu podręcznego występują małe plecaki, filigranowe walizki lub damskie torebki Puccini. Tutaj jednak także należy uważać, ponieważ w wyniku chociażby turbulencji bagaż może się przemieścić. Jak widać wybór walizki jest dosyć istotną kwestią, a wymienione wyżej kwestie są nie są wszystkimi, o których musimy pamiętać.

Warto przemyśleć też, czy walizka powinna być sztywna i wytrzymała, czy raczej miękka oraz czy wybrać model zaopatrzony w kółka. Dostosowanie jej do własnych potrzeb z pewnością zapewni komfortowe warunki podczas podróży.

Więcej na http://gala24.pl

Komentarze są wyłączone.