Letniskowe domki w Okunince

Letniskowe domki w Okunince

Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie słynie z malowniczych krajobrazów. To właśnie tam znajduje się jedno z najczystszych jezior (posiadające I klasę czystości) – jezioro Białe. Popularnością wśród turystów, którzy wolą pobyty nad jeziorami niż nad morzem, cieszy się Okuninka, czyli miejscowość znajdująca się bezpośrednio nad wspomnianym jeziorem Białym.

Domki dla rodzin z dziećmi

domkiChoć na co dzień mieszka nam tylko około 400 osób, w miejscowości znajduje się kilkadziesiąt restauracji i barów. Ponadto każdego sezonu letniego przyjeżdża tam wesołe miasteczko, które stanowi dodatkową atrakcję dla dzieci. W Okunince znajduje się też wiele ośrodków wypoczynkowych, są to między innymi domki, hotele oraz pola namiotowe. Największym zainteresowaniem cieszą się wypoczynkowe domki w Okunince, wynajmują je zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary czy grupy znajomych. Takie letniskowe domki zapewniają komfortowe warunki, które ceni sobie każdy. Co znajdziemy w takim wypoczynkowym domku? Oczywiście podstawowe meble – wygodne kanapy oraz łóżka, stół, przy którym możemy spożywać posiłki czy pić kawę. Posiłki te możemy robić samodzielnie, gdyż każdy taki letniskowy domek posiada własny aneks kuchenny. Oprócz tego na wyposażeniu letniskowego domku w Okunince znajduje się także telewizor, radio, jak też darmowy dostęp do Wi-Fi, co jest ważne zwłaszcza dla młodych ludzi.

domkiKażdy domek posiada też własną łazienkę, takie komfortowe warunki ceni sobie każdy. Ponadto na wyposażeniu domku znajdują się meble ogrodowe – leżaki, które możemy w dowolnej chwili wystawić przed domek, aby miło spędzić czas w otoczeniu przyrody. W Okunince takie domki letniskowe wybudowane są zazwyczaj w pobliżu drzew, dlatego zyskujemy przyjemny cień, niezależnie od tego, ile stopni aktualnie panuje na dworze. Wieczorami przed domkiem możemy robić grilla czy też miło spędzić czas, grając w badmintona czy w siatkówkę. Słowem podsumowania, domki letniskowe w Okunince cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ zapewniają komfortowe warunki. Osoby, które nie lubią tłumów i źle się czują w sezonie nad morzem, z pewnością odnajdą się w Okunince. Jezioro Białe nigdy nie jest maksymalnie zatłoczone, a po niewielkiej Okunince można spacerować z przyjemnością, nie martwiąc się ściskiem i gwarem.

Okuninka to doskonały wybór zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, które cenią sobie spokój – tutaj rodzice nie będą mieli problemu z tym, aby mieć na oku swoje pociechy. Z komfortowych warunków w domku będą zadowoleni zarówno dorośli, jak i właśnie dzieci.

Komentarze są wyłączone.