Noclegi dla rowerzystów Green Velo

Noclegi dla rowerzystów Green Velo

Rowerzyści nie traktują jazdy rowerem jako zwykłego sposobu na spędzanie wolnego czasu, ale jako prawdziwą pasję. Bardzo często nie wyobrażają sobie dnia bez roweru, jeżdżą nim do pracy, a podczas urlopu zamiast wypoczywać na plaży jak na prawdziwego Polaka przystało, udają się na długą wycieczkę rowerową.

Pokoje w dobrej cenie

pokoje green veloCzując wiatr we włosach podczas pedałowania, są naprawdę szczęśliwi. W pewnym momencie krótkie trasy rowerowe przestają im wystarczać i decydują się na wyprawę z prawdziwego zdarzenia. Wrażenia zapewnić może im trasa Green Velo, która jest jedną z najdłuższych w Polsce. Prowadzi ona aż przez pięć województw wschodniej Polski i potrafi dostarczyć naprawdę mnóstwa adrenaliny, ponieważ niektóre odcinki są wyjątkowo ciężkie. Jeżeli zdecydujemy się na taką wyprawę, zadbajmy o to, aby wybrać dobre noclegi. Jeśli zamierzamy jechać od rana do późnego popołudnia – na przykład od 10 do 17, oszacujmy, ile kilometrów przez ten czas przejedziemy (uwzględniając przerwy na posiłki czy zwiedzanie). Na tej podstawie będziemy wiedzieć, gdzie szukać noclegu przy trasie. Nie będziemy mieli wtedy niemiłej niespodzianki, że jesteśmy już całkiem zmęczeni i chcielibyśmy odpocząć, tymczasem do naszego punktu noclegowego zostało jeszcze 50 kilometrów. Lepiej dmuchać na zimne i przygotować miejsca noclegowe z rezerwą, a więc takie, do których dostaniemy się nieco szybciej niż przewidujemy. To zapewni nam spokój i komfort podczas jazdy. Takie pokoje na trasie Green Velo w dobrej cenie znajdują się między innymi w Braniewie.

pokoje green veloWłaściciele ośrodka wypoczynkowego zdecydowali się na wynajem pokojów na jeden dzień, właśnie z myślą o rowerzystach. Zazwyczaj bowiem każdy ośrodek chce, aby gość zdecydował się na jak najdłuższy pobyt – w ten sposób ośrodek ma pewny dochód. Tymczasem gdy ktoś wybiera nocleg jednodniowy, nigdy nie wiemy, czy następnego dnia ktoś nas odwiedzi (a w tym czasie w pokoju mogłaby gościć osoba, która chciała nocleg trzydniowy). Jednakże w przypadku Braniewa rowerzyści nie mają co obawiać się, że ośrodek odmówi im jednodniowego noclegu. Po spędzeniu nocy w komfortowych warunkach, będą mogli oni wybrać się dalej, aby przejechać jak największą część trasy rowerowej Green Velo.

Z pewnością takie wakacje będą niezapomniane, a mięśnie nóg staną się jeszcze wyraźniejsze dzięki tym setkom przejechanych kilometrów. Rowerzyści takie wyprawy wspominają zawsze z nostalgią przez cały kolejny rok i oczekują na swój następny urlop, aby spróbować swoich sił w pokonywaniu kolejnej trasy.

Komentarze są wyłączone.