Rodzaje eventów na wodzie

Rodzaje eventów na wodzie

Imprezy integracyjne w plenerze na paintballu, uroczystości rodzinne w restauracjach czy salach bankietowych, czy też zabawy promocyjne na głównym placu miasta – wszyscy wiedzą jak wyglądają takie imprezy, większość brała w nich także udział. Na pewno takie akcje promocyjne, firmowe, czy zabawy rodzinne są ciekawsze niż spędzanie czasu w domu, czy w firmie.

Eventy dla firm

eventy na wodzieJednak nawet takie pozornie ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu już się znudziły. Warto zatem szukać ciekawszych rozwiązań, tak by zaskoczyć pracowników, gości, czy mieszkańców miasta. Co warto wybrać? Z pewnością emocjonujące eventy na wodzie będą zachwycające. Taki event odbywa się na dużej łodzi, często piętrowej. Łódź może być zarówno zacumowana w porcie, jak również może wypłynąć w rejs, na szerokie wody. Opcja zacumowana jest polecana dla eventów pro mocujących jakieś wydarzenie, na które każdy może przyjść. Wtedy goście mogą przychodzić i wychodzić kiedy chcą, nie muszą czekać do końca rejsu. Natomiast rejs to ciekawa opcja na uroczystości rodzinne, czy na imprezę integracyjną dla pracowników. Łódź będzie płynąc wyznaczoną trasą, najlepiej malowniczą i atrakcyjną.

eventy na wodzieCo może się odbywać na takich eventach? Najważniejsza jest przecież dobra zabawa. Na pewno na łodzi nie może zabraknąć imprezowej muzyki i dobrego jedzenia oraz napojów. Goście powinni się świetnie bawić, muszą też mieć miejsce do odpoczynku i spokojnej rozmowy. Podczas eventu reklamowego często zatrudnia się znanych muzyków i DJ-ów, jak również konferansjerów prowadzących zabawę. Nie może zabraknąć stoisk sponsora z jego produktami, które każdy uczestnik zabawy może przetestować. Podczas eventów integracyjnych najważniejsze jest skupienie się na zespole. Pracownicy powinni mieć szansę się bliżej poznać, szczególnie jeśli w firmie jest dużo pracowników o krótkim stażu pracy. Niezbędne są też zabawy z rywalizacją np. jeden team przeciwko drugiemu. Podczas zabaw rodzinnych wszyscy powinni móc siedzieć ze sobą przy jednym stole, tak by nikt nie czuł się wykluczony. Na takiej imprezie można posiłkować się muzyką z płyt CD. Można też planować dłuższe imprezy, z nocowaniem w kajutach.

Podsumowując, eventy na wodzie to interesujący i emocjonujący sposób na spędzanie wolnego czasu. Takie imprezy będą idealne dla rodzin, dla firm, czy jako część akcji promocyjnej. Można organizować imprezy na zacumowanej łodzi oraz rejsy, dla małej lub dużej liczby osób. Z pewnością każda osoba prywatna czy przedsiębiorca znajdzie ciekawą opcję dla siebie.

Komentarze są wyłączone.